Reklam Alanı

Onur Air, bugün itibariyle Moskova uçuşlarına başlayarak Rusya'daki uçtuğu destinasyon sayısını 3'e yükseltti

İstanbul-Moskova hattında düzenlenen ilk uçuşuna katılan Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun, Moskova Zhukovsky Havalimanı'nda düzenlenen karşılama törenindeki konuşmasında şunları söyledi: "Rusya ile Türkiye arasındaki ilişkilerin yeniden olumlu bir sürece girmesinin ardından 2017'de turizm ve seyahat açısından umut verici bir yıl yaşıyoruz. Biz de Onur Air olarak bu çerçevede Rusya ile Türkiye arasında bir köprü görevi üstleniyoruz. Moskova Vnukovo Havalimanı'na sefer düzenleyen ilközel Türk havayolu olan Onur Air, bugün itibariyle de Moskova Zukovsky Havalimanı'na uçuş gerçekleştiren ilk Türk havayolu şirketi oldu.

Moskova Zukovsky Havalimanı'nda ciddi bir potansiyel gördüğümüz için uçuşlarımızı bu havalimanından gerçekleştirmeyi tercih ettik. İlkleri gerçekleştirmeyi şirket politikası olarak benimseyen ve bu yolda 25 yıldır güvenle ilerleyen Onur Air ailesi olarak Zukovsky Havalimanı'na uçmaktan gururlu ve mutluyuz"

Türkiye'nin 7 şehri Moskova'ya bağlanıyor

2 saat 30 dakika süren Moskova seferleri İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Moskova Zhukovsky Havalimanı'na Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 11:15'te, Moskova Zhukovsky Havalimanı'ndan İstanbul Atatürk Havalimanı'na ise Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 15:00'te gerçekleşiyor.

Onur Air yolcuları İstanbul-Moskova arasında direkt uçabilmenin yanı sıra Türkiye'de Adana, Antalya, Elazığ, Gaziantep, İzmir, Kayseri ve Trabzon olmak üzere 7 şehre uygun fiyatlarla bağlantılı uçabilecek.